przygotowania

Wasze przygotowania do ślubu to etap pełny emocji, ciekawych kadrów, podczas którego możemy się wykazać i który oboje lubimy fotografować. Jest to świetny wstęp do całego reportażu, dlatego z chęcią go dla Was sfotografujemy. Oczywiście cenimy Waszą prywatność i jeśli nie chcecie, abyśmy byli przy Was w tych momentach, uszanujemy to.

Fotografować zaczynamy zazwyczaj od wizyty u wizażystki, gdzie Panna Młoda ma robiony make-up. Przeważnie zaczynamy fotografować, gdy makijaż jest już prawie gotowy. Następnie udajemy się do domu Panny Młodej, gdzie fotografujemy jej przygotowania oraz rodzinę/gości zebranych w domu. Prosimy Was też o zebranie wszystkich detali, takich jak welon, buty, podwiązka, biżuteria itp., które chcielibyście, abyśmy sfotografowali. Nakładanie sukni ślubnej, przypinanie welonu, ostatnie poprawki przed lustrem i szybko jedziemy do Pana Młodego. Tutaj również prosimy Was o przygotowanie wszystkich detali taki jak krawat/muszka, buty, spinki, bukiety, obrączki i wszystko to, co chcecie aby znalazło się na zdjęciach. Dalej fotografujemy przygotowania Pana Młodego, wiązanie krawata, zapinanie spinek itp. Jeżeli Pan Młody jest błogosławiony przez swoich rodziców w domu to także fotografujemy ten moment, oczywiście o ile tego sobie życzycie. Następnie szybko udajemy się ponownie do domu Panny Młodej, aby zdążyć przed przyjazdem jej przyszłego męża. Teraz jeden z bardzo ważnych i emocjonujących momentów, czyli moment, w którym Para Młoda zobaczy się po raz pierwszy tego dnia, w strojach ślubnych.
Błogosławieństwo
To bardzo emocjonujący i wzruszający moment. Staramy się na zdjęciach oddać atmosferę panującą w trakcie tej chwili oraz emocje jakie towarzyszyły Wam i Waszym rodzicom. Szanujemy waszą prywatność – jeśli chcielibyście być w trakcie błogosławieństwa wyłącznie z rodzicami i rodziną, dajcie nam znać i opuścimy pomieszczenie na potrzebny Wam czas.