wesele

Przywitanie Pary Młodej przez rodziców, wniesienie Panny Młodej przez próg, pierwszy toast, słodzenie wódki, pierwszy taniec… Jeżeli tylko coś się dzieje – zawsze tam jesteśmy. Fotografujemy także Was i Waszych gości w trakcie zabawy, starając się oddać na zdjęciach panującą atmosferę. W trakcie wesela staramy się uchwycić na zdjęciach wszystkich gości. Pierwszy taniec spróbujemy pokazać zarówno w szerokich kadrach ujmując Was w całej okazałości na tle gości jak i kadrując wąsko, pokazując emocje na Waszych twarzach. W trakcie gdy dziękujecie rodzicom jesteśmy w stanie pokazać Wasze emocje, jak i emocje na twarzach Waszych rodziców.

W trakcie wesela możemy także zaprezentować „Same Day Slideshow”, czyli pokaz zdjęć, które udało nam się Wam wykonać w trakcie przygotowań, ślubu i części wesela. Krótka, na około 50 zdjęć prezentacja może być wyświetlona na projektorze HD, TV (o ile jest dostępny na sali). Jest to opcja dodatkowa.
Pracę na weselu kończymy (przy zamawianiu pełnego pakietu) około godziny 1:00 – czyli po oczepinach i torcie. Zawsze chcemy sfotografować wszystkie ważne momenty, począwszy od pierwszego tańca, przez podziękowania rodzicom aż po oczepiny i tort.