plener

Plener ślubny proponujemy zorganizować w innym dniu niż dzień ślubu. Powodów do tego jest co najmniej kilka, jak chociażby niewystarczająca ilość czasu, ograniczenie co do miejsca, pogody itp. Jednak nie zalecamy znacznie odkładać w czasie pleneru – z doświadczenia wiemy, że optymalny czas na to jest do dwóch tygodni po ślubie (a najlepiej w ciągu 3-4 dni). Im później, tym mniej będziecie zmotywowani.

Termin pleneru determinuje też pogoda. Polecamy śledzenie meteo.pl w kwestii prognozy pogody – sprawdzaliśmy wiele źródeł i to wydaje się najdokładniejsze. Na plener przeważnie potrzebujemy około 3-5 godzin. Najlepszą porą na plener jest późne popołudnie – im bliżej zachodu, tym lepsze światło.

Jeżeli chodzi o miejsce jak i pomysły na plener – możliwości są nieograniczone. The sky is the limit Preferujemy abyście to Wy wskazali kierunek, styl, pomysł na plener. Przyczyna jest prosta – zdjęcia są dla Was. Idealnie by było, gdyby zdjęcia te kojarzyły się w jakiś sposób z Wami. Można to ograć miejscami, gadżetami, pozami. Oczywiście ze swojej strony też mamy kilka pomysłów. Jednak niezależnie od tego zawsze wykonujemy też kilka tradycyjnych portretów – takie zdjęcia są ponadczasowe i będą świetną pamiątką na lata.

Jesteśmy mobilni, również jeżeli chodzi o plener, więc wybierając miejsce nie musicie ograniczać się do najbliższych okolic. Z przyjemnością pojedziemy z Wami gdzieś dalej, czy to w Polsce czy za granicę.