Fotografia zwierząt

Fotografia zwierząt domowych:
● sesje w plenerze

● sesje studyjne

● w domu klienta

● reportaże z wystaw

Jeżeli chcieliby Państwo uwiecznić piękne chwile, ze swoim ukochanym psem, kotem lub innym futrzastym przyjacielem na fotografiach lub wykonać profesjonalne zdjęcia zwierząt ze swojej hodowli, a potem stworzyć z nich piękny katalog, fotoksiążkę lub inny materiał reklamowy zapraszamy do kontaktu z nami.  Korzystając z naszego doświadczenia oraz kreatywnej inwencji twórczej postaramy się sprostać każdemu zadaniu z dziedziny fotografii oraz materiałów graficznych.

 

Tło pozwala nadać chwili szerszy kontekst. Pomyśl o miejscach, które mają szczególne znaczenie dla Ciebie i zwierzaka. Może to być ulubiona trasa spaceru, czy część ogrodu. Woda także daje wiele możliwości, podobnie jak kolor, ruch czy odbicia. Łatwiej pracuje się w płytkim akwenie, a pies z pewnością będzie szczęśliwy w takim środowisku. Pamiętaj jednak, że nie tylko dokumentujesz chwile, ale także tworzysz wspomnienia.

 

Najczęściej wprowadzenie pupila w nastrój do zabawy zajmuje trochę czasu. Korzystaj z zabawek i smakołyków, aby dodać element rozrywki do swoich zdjęć. Nie ograniczaj się do akcesoriów dla zwierząt, możesz skorzystać z okularów, kapeluszy, szalików czy muszek – jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Jeśli zamierzasz używać rekwizytów, nie wyciągaj ich za wcześnie – zwierzęta łatwo się rozpraszają.